Як виглядає новий дитсадок на Рівненщині вартістю 9 мільйонів гривень (ФОТО)

Його сьогодні відкрили в смт Гоща

У старому дитсадку Гощі, який був розрахований на 120 дітей, займалися 200. Групи були переповнені. У кожній з них них налічувалося до 40 дітей. Доводилося доставляти столики, розкладачки. Тож була потреба збудувати новий корпус дитсадка.

Керівництво області фотограувалося на відкритті з дітьми, на передньому плані в центрі - голова Рівненської ОДА ОЛексій Муляренко

На це потратили 9 мільйонів гривень.  З них 1 мільйон 96 тисяч гривень – з селищного бюджету Гощі, 1 мільйон 210 тисяч – з обласного бюджету, решта – з державного. За ці гроші не лише добудувати нове приміщення дитсадка, а й утеплити фасад усієї будівлі, оздобили його, встановили огорожу та ліхтарі на вулиці.

У новозбудованому корпусі дитсадка розташують дві групи загалом на 60 дітей. Тут є великий спортзал, сучасні ігрові кімнати, затишні спальні та санвузли, а також окремі ігрові майданчики.

За інформацією Рівненської облдержадміністрації

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень