У Рівному почали готувати тренерів для вчителів початкових класів

Вони мають навчити педагогів області по-новому працювати

Як розповіла ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній, навчання для вчителів початкової школи проходитиме у кілька етапів.

Перший - в інституті післядипломної педагогічної освіти,

 

другий - на сайті онлайн-освіти  ed-era.com з отриманням сертифіката, 

 

третій – тренінговій курс.

Для забезпечення третього етапу навчання педагогів в кожній області держави розпочали готувати регіональних тренерів. Тож 29 тренерів з Рівненщини, відібраних методичними кабінетами управлінь освіти та представниками об’єднаних територіальних громад, також приступили до навчання.  

Розповідає Алла Черній:

На базі нашого інституту фахівці, які є сертифікованими тренерами, які пройшли навчання в Ірпені і Києві, проводять із регіональними тренерами навчання з підготовки вчителів початкової школи до нових стандартів, нової концепції нової української школи.

За словами Алли Черній, регіональних тренерів протягом чотирьох днів навчатимуть в тому числі й працювати за методикою lego, яку застосовують для прийняття нестандартних рішень. Після цього тренери проводитимуть тренінги для вчителів певних населених пунктів, відібраних за кущовим принципом.  

Так навчають тренерів

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень