У Рівному почали готувати тренерів для вчителів початкових класів

Вони мають навчити педагогів області по-новому працювати

Як розповіла ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній, навчання для вчителів початкової школи проходитиме у кілька етапів.

Перший - в інституті післядипломної педагогічної освіти,

 

другий - на сайті онлайн-освіти  ed-era.com з отриманням сертифіката, 

 

третій – тренінговій курс.

Для забезпечення третього етапу навчання педагогів в кожній області держави розпочали готувати регіональних тренерів. Тож 29 тренерів з Рівненщини, відібраних методичними кабінетами управлінь освіти та представниками об’єднаних територіальних громад, також приступили до навчання.  

Розповідає Алла Черній:

На базі нашого інституту фахівці, які є сертифікованими тренерами, які пройшли навчання в Ірпені і Києві, проводять із регіональними тренерами навчання з підготовки вчителів початкової школи до нових стандартів, нової концепції нової української школи.

За словами Алли Черній, регіональних тренерів протягом чотирьох днів навчатимуть в тому числі й працювати за методикою lego, яку застосовують для прийняття нестандартних рішень. Після цього тренери проводитимуть тренінги для вчителів певних населених пунктів, відібраних за кущовим принципом.  

Так навчають тренерів

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень