Як змусити грушу плодоносити набагато швидше: 5 кроків до бажаного результату

Будьте готові, що саджаючи на ділянці грушу, ви ще не скоро скуштуєте перші плоди. Але цей момент може настати швидше

Висаджуючи на дачній ділянці саджанці груші чи яблуні, будьте готові до того, що врожай яблук ви почнете збирати раніше. Оскільки грушеві дерева не характеризуються  скоростиглістю, чекати на перший врожай доведеться 3-4, а й то й 8-10 років!

Утім, є кілька речей, які допоможуть прискорити цей процес

Саджанці

Фахівці віддають перевагу саджанцям-дворічкам. Вони вважаються набагато потужнішими, а врожай можна буде отримати максимум через 2 роки. 

Є варіант і груш-одноліток, які менші за розмірами і, в принципі, непривабливі. Вони теж дуже добре приживаються.

 Посадка

Для посадки груші потрібно викопати яму глибиною 50 см і діаметром 80 см. Чим більше місця надати корінню, тим швидше груша дасть перший врожай.

 Добрива

Не можна просто засипати саджанець викопаним ґрунтом. Обов'язково додайте 2 відра перегною, 1 склянку суперфосфату, 0,5 склянки сірчанокислого калію і 3 ст.л. аміачної селітри.

Поверх добрив насипають 15-20 см землі, а перед посадкою коріння занурюють у глиняний розчин, до якого додають пачку «Кореневіну» і трохи деревної золи.

 Обрізка

Саджанці груші після посадки обрізають приблизно на третину, а на наступний рік взагалі не чіпають, дозволяючи дереву нарощувати крону.

 Підживлення

Наступної весни - відразу після сходу снігу - у коло під грушу додають 3 ст.л. аміачної селітри, після чого закладають її у ґрунт граблями.

Через кожні 2 тижні - аж до середини липня у ґрунт вносять сечовину (за інструкцією). А вже після розпускання бруньок (у липні та наприкінці серпня) потрібно внести у землю гумат натрію (також за інструкцією).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень