Як здихатись гусениць на капусті – без хімії. Три чудових методи

Згодиться у наступному сезоні

Пропонуємо надзвичайно простий спосіб позбутися гусениць, які окуповують вашу капусту. Метод – досить бюджетний, а головне – дієвий, та ще й не нашкодить врожаю, бо не містить т.зв. «хімії».

Якщо раптом цьогоріч ці знання вам уже не знадобляться, то в наступному сезоні точно зайвими не будуть

 

Готуємо будь-який із цих розчинів – на власний вибір:

Зубну пасту з ментолом або м'ятою (весь тюбик) розмішую в 5 л води. Настоюємо кілька годин і обприскуємо качани. Вони відразу покриваються плівкою і набувають запаху, який не подобається метеликам, тож вони не сідають на рослини й, відповідно, не відкладають личинок.

Склянку 9% оцту треба розвести у 10 л води і також обприскуємо капусту. Але робити це можна тільки на ніч, бо інакше сонце спалить весь урожай!

На 10 л води додаємо 2 ст.л. солі й обробляємо розчином капусту.

Зауважимо, що сіль - найбільш нейтральний з усіх вказаних вище інгредієнтів, тож це вважається найбезпечнішим методом із усіх і без того безпечних

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень