Як заснути за 2 хв: перевірений спосіб, яким користуються в армії (ВІДЕО)

Ця методика ще й позбавляє тривожності

Цей метод називають військовим, оскільки саме ним користуються в армії США. Він надзвичайно простий і вже перевірений тисячами людей

Спосіб заснути за 2 хв полягає у тому, що потрібно розслабити м'язи обличчя і глибоко вдихнути, розповідає лікарка Джесс:

– Військовий метод – це варіант прогресивної м'язової релаксації, простий спосіб, який було створено при лікуванні сну і тривожності. Його відносно легко спробувати.

Докладна інструкція

Щоб домогтися розслаблення м'язів, потрібно зробити глибокий вдих протягом 4-10 сек і трішечки напружити м'язи обличчя, язика, щелепи та м'язи навколо очей.

Після цього потрібно знову зробити глибокий вдих, але вже різко розслабити перераховані вище м'язи.

Потім опускаємо плечі, щоб зняти напругу, і розташовуємо руки вздовж тіла з обох боків. Знову проводимо дихальну техніку, аби розслабити груди, стегна та ноги.

Ця техніка насправді дієва, але в окремих випадках вона може потребувати певної практики. Протягом кількох місяців, роблячи ці вправи, у 96% людей спосіб працює, зауважує Джесс.

Джерело: OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень