Лайфхак – коли лягати спати, аби прокидатися молодою
Ніщо так не справляється з синцями під очима й тьмяністю шкіри, як здоровий сон
Прокидатися молодою та свіжою, якщо знову лягти під ранок, не вийде. Досягти красивої зовнішності допоможе засинання о 23:00, повна темрява та інші лайфхаки.
Час обраний не випадково, адже саме до 23:00 в організмі запускаються важливі для жіночої краси біохімічні реакції, зазначає Lifestyle.Сьогодні
Деякі гормони, що впливають на нашу красу, синтезуються саме вночі. Наприклад, з 23:00 до першої години ночі в організмі виробляється мелатонін: цей гормон відповідає не тільки за сон, а й справляє ліполітичну дію і відновлює шкіру.
Адже з роками жирові відкладення накопичується не тільки на стегнах, а ще й на обличчі – з'являється друге підборіддя, провисають щоки.
Ліполітичний ефект мелатоніну заважає жиру накопичуватися на обличчі.
Виробляється мелатонін у повній темряві. Тож спати варто у суцільній темряві й без нічника. Брак сну саме в ці години позбавляє нас цього омолоджувального і жироспалювального ефекту.
Пізнє засинання провокує посилене вироблення гормону стресу – кортизолу. А стрес нас точно не молодить, до того ж кортизол провокує накопичення жиру не тільки на обличчі, а ще й на стегнах і талії.
Щоб не сприяти синтезу кортизолу і накопиченню жиру уві сні, важливо дотримуватися режиму сну й активності. Тобто засипати до півночі й спати не менше як 7-8 годин.
Радіо Трек: НОВИНИ