Лайфхак – коли лягати спати, аби прокидатися молодою

Ніщо так не справляється з синцями під очима й тьмяністю шкіри, як здоровий сон

Прокидатися молодою та свіжою, якщо знову лягти під ранок, не вийде. Досягти красивої зовнішності допоможе засинання о 23:00, повна темрява та інші лайфхаки.

Час обраний не випадково, адже саме до 23:00 в організмі запускаються важливі для жіночої краси біохімічні реакції, зазначає Lifestyle.Сьогодні

Деякі гормони, що впливають на нашу красу, синтезуються саме вночі. Наприклад, з 23:00 до першої години ночі в організмі виробляється мелатонін: цей гормон відповідає не тільки за сон, а й справляє ліполітичну дію і відновлює шкіру.

Адже з роками жирові відкладення накопичується не тільки на стегнах, а ще й на обличчі – з'являється друге підборіддя, провисають щоки.

Ліполітичний ефект мелатоніну заважає жиру накопичуватися на обличчі.

Виробляється мелатонін у повній темряві. Тож спати варто у суцільній темряві й без нічника. Брак сну саме в ці години позбавляє нас цього омолоджувального і жироспалювального ефекту.

Пізнє засинання провокує посилене вироблення гормону стресу – кортизолу. А стрес нас точно не молодить, до того ж кортизол провокує накопичення жиру не тільки на обличчі, а ще й на стегнах і талії.

Щоб не сприяти синтезу кортизолу і накопиченню жиру уві сні, важливо дотримуватися режиму сну й активності. Тобто засипати до півночі й спати не менше як 7-8 годин.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень