Як вивести запах секонд-хенду з одягу: найкращі поради для прання

Дієві методи

Багато українських сімей часто купували речі у секонд-хенді. А з початком повномасштабної війни тих, хто не має грошей на гардероб, стало ще більше. Мільйони переселенців втекли з-під обстрілів у чому було. Тож одяг з секонд-хенду – необхідність. Однак його ще треба вміти добре випрати, адже він має специфічний засіб дезінфекторів.

Ним обробляють одяг, щоб запобігти поширенню інфекцій.

Нашатирний спирт

Замочіть речі у розчині нашатирю. Він не тільки позбавить запаху, а й виведе залишки хімікатів з одягу. Розчиніть 2 ст. л. спирту в 5 л води. Тонкі речі достатньо замочити на 2 години, а джинси, светр, верхній одяг, вироби зі шкіри та екошкіри можна замочити на 6-7 годин. Потім виперіть зручним способом. При необхідності повторіть процедуру.

Парова обробка

Неприємний запах можна ліквідувати за допомогою парової праски. Просто випрасуйте одяг. Працювати треба у респіраторі, бо їдкий запах може посилитися у процесі відпарювання.

Оцет із сіллю чи содою

Замочіть речі в оцті, солі або соді у теплій воді на кілька годин, а потім виперіть звичним способом. Кількість воді та сухої речовини беріть, як вважаєте за потрібне.

Сорбенти

Якщо ви купили річ, яку не можна прати, або, наприклад, просто немає такої можливості, позбутися запаху допоможуть сорбенти: сіль, активоване вугілля або чайні пакетики. Покладіть річ у пакет, додайте сорбенти або ароматизовані таблетки і залиште на добу.

Джерело: theLime

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень