Білоруські добровольці, які захищають Україну, взяли в полон російського снайпера

Йому надали медичну допомогу й допитали

Бійці білоруського добровольчого Батальйону імені Кастуся Калиновського взяли в полон російського снайпера.

Його допитали та надали медичну допомогу. А от напарнику окупанта пощастило менше, його ліквідували у бою, повідомили у Telegram-каналі батальйону.

Полонений окупант розповів, що звати його Владислав Литовченко, він уродженець Краснодарського краю рф, зі станиці Нововолодимирської, а далі вже за відомою байкою – їхав на полігон, а потрапив на війну.

Прибув сюди на ешелоні. Спочатку сказали, що їдемо на полігон. Потім нас вивантажили після Армянська на станції та почали видавати бойову зброю, – каже полонений, якому не дуже подобається на війні.

Відомо, що ні дружини, ні дівчини в окупанта немає. Тож він з дозволу військових передав вітання матері, Наталії Миколаївні Литовченко.

- Любиш маму? – запитали у полоненого військові. Отримавши ствердну відповідь, вони запитали: «А як гадаєш, місцеві жителі своїх батьків не люблять? Навіщо ж ти сюди приперся?».

 

- Нас відправили, – пробурмотів у відповідь росіянин, який входив до снайперської пари.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень