Розвідка США повідомила про найближчі плани путіна

Війна в Україні може затягнутися

З невідповідністю між його амбіціями та поточним потенціалом російських військових стикається путін. Тому наступний його крок важко буде передбачити. 

Про це заявила директор національної розвідки Авріл Хейнс під час виступу учора, 10 травня, на сенатському комітеті збройних сил.

Ситуація на місцях може підвищити ймовірність того, що президент путін вживе більш рішучих заходів, включаючи введення воєнного стану, переорієнтацію промислового виробництва чи потенційно ескалацію воєнних дій.

Також Хейнс зазначила, що навіть якщо російські війська досягнуть успіху на Донбасі, це не закінчить війну. Бо путін

хоче захопити Донецьку та Луганську області, взяти під контроль місто Херсон та потенційно розширити сухопутний шлях у невизнане Придністров'я.

Але для шляху до Придністров'я потрібно буде провести повну мобілізацію всередині Росії, чого досі путін не зробив.

Щодо застосування путіним ядерної зброї, то розвідка США у це не вірить. Так само як і в можливість закінчити найближчим часом війну шляхом переговорів. 

Джерело: Українська правда

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень