Як позбутися запаху часнику й чому він так довго тримається в організмі

Запах залишається не тільки в роті, але й всьому тілі

Часник містить речовину під назвою аліцин. Це і є джерело характерного запаху. Аліцин активізує вітамін B1, необхідний для обміну речовин, підвищує швидкість метаболізму,  та створює збадьорливий ефект. Дефіцит вітаміну B1 може призвести до втоми та втрати апетиту.

— Аліцин, що міститься у часнику, — речовина із сильним запахом. Відразу після вживання частинку алліцин окислюється внаслідок хімічної реакції та виділяє сильний аромат, який зберігається у роті.

 

Потім компоненти потрапляють у кров у процесі травлення, циркулюють по всьому організму та виділяються з потом. Виникає відповідний запах, - кажуть експерти. 

З рота запах може зникнути через кілька годин, але щодо тіла, то цей запах може зберегтися впродовж доби, оскільки часникові компоненти розчинилися в крові.

Перед вживанням часникових страв слід підтримувати гігієну ротової порожнини. Аромат часнику в поєднанні з неприємним запахом з рота стає інтенсивнішим. 

Якщо секреція слини в роті знижується, то неприємний запах із рота стає сильнішим, тому один із методів - пити достатньо води, близько 1,5 літра на день. 

Якщо аромат часнику зберігається довго, необхідно їсти продукти, що містять велику кількість молочнокислих бактерій, наприклад, йогурт, щоб покращити кишкову мікрофлору. Натомість пиво - навпаки посилює запах частинку. 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень