Як підвищити шанси на отримання допомоги? В Мінсоц розповіли, що треба зробити

Виявляється, із цим допоможе одна проста дія на порталі єДопомога

Платформу єДопомога вдосконалюють. Відтепер на ній можна пройти електронну ідентифікацію для підвищення шансів отримати допомогу від благодійників. Про це повідомили в Мінсоцполітики.

На платформі єДопомога благодійники на власний розсуд обирають, кому допомогти, і мають бути впевненими, що підтримають дійсно тих людей, які залишились у скрутному становищі, – наголошують у Мінсоцполітики.

Тож тепер на платформі можна пройти електронну ідентифікацію за допомогою ID.GOV.UA.

Підтвердивши свою особу за допомогою електронного підпису, Дія.Підпису чи ID-банкінгу, людина матиме більше шансів отримати допомогу від благодійника, адже він точно знатиме, кому допомагає. Таким чином, допомога через платформу стає більш адресною.

До речі, уже зареєстровані на платформі користувачі можуть пройти верифікацію, перейшовши в налаштування особистого профілю на платформі і натиснувши «Верифікуватися через ID.GOV.UA».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень