Як підвищити шанси на отримання допомоги? В Мінсоц розповіли, що треба зробити

Виявляється, із цим допоможе одна проста дія на порталі єДопомога

Платформу єДопомога вдосконалюють. Відтепер на ній можна пройти електронну ідентифікацію для підвищення шансів отримати допомогу від благодійників. Про це повідомили в Мінсоцполітики.

На платформі єДопомога благодійники на власний розсуд обирають, кому допомогти, і мають бути впевненими, що підтримають дійсно тих людей, які залишились у скрутному становищі, – наголошують у Мінсоцполітики.

Тож тепер на платформі можна пройти електронну ідентифікацію за допомогою ID.GOV.UA.

Підтвердивши свою особу за допомогою електронного підпису, Дія.Підпису чи ID-банкінгу, людина матиме більше шансів отримати допомогу від благодійника, адже він точно знатиме, кому допомагає. Таким чином, допомога через платформу стає більш адресною.

До речі, уже зареєстровані на платформі користувачі можуть пройти верифікацію, перейшовши в налаштування особистого профілю на платформі і натиснувши «Верифікуватися через ID.GOV.UA».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень