«Ядерні» хмари налякали киян: «невже Чорнобиль?» (ФОТО)

Вчені пояснили дивне явище

Фото із соцмереж
Фото із соцмереж

Напередодні жителі Києва стали свідками справжнього шоу в небі.

На ньому з'явилися гігантські хмари, які деяким нагадали НЛО, а деяким форму ядерного гриба. Фотографіями дивних хмар мешканці столиці ділилися у мережі.

Фото Ольги Кириленко
Фото Ольги Кириленко

Всім добрий вечір!!! Що це за фігня? Вийшов на балкон покурити, але не встиг зняти початок. Не був готовий. Фото – 2-3 хв назад. Хто в курсі – що це? Якщо судити у напрямку, звідки робив знімки – це по ходу Чорнобиль... Фото – 7 поверх Стратегічне шосе 2-а, - написав у групі «Голосіївський район» у Facebook Сергій Сухов.

Фото Сергія Сухова
Фото Сергія Сухова

Щоб  заспокоїти киян, феномен величезних хмар пояснили в Українському гідрометцентрі.

Сьогодні Київ міг спостерігати Cumulоnimbus incus (Cb inc.) - (Incus з латинської – «наковальня») - це купчасто-дощова хмара (Cumulonimbus, Cb), яка досягла висоти ізотермії на межі тропосфери та стратосфери.

 

Висхідні потоки повітря не можуть подолати блокувальний шар ізотермії, тому починається розтікання хмари в напрямку переважаючого горизонтального потоку повітря. Таким чином, формується характерна «наковальня» у верхній частині, – написали на сторінці в Facebook.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень