

Подивіться краще – де він живе
Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, який курує «Велике будівництво», з помилками привітав у соцмережі свою дружину Олену з днем народження. На це активно звертають увагу ЗМІ, близькі до Порошенка
Як пише Главком, у невеликому тексті топ чиновник зробив дві помилки.
«Спасибо тебе, (в даному випадку кома не потрібна, – «Главком») за нашего Семена – он крут, потому что мы любима (ймовірно, Тимошенко мав на увазі «любим») друг друга», – написав заступник керівника Офісу президента, який підписаний у Facebook латиницею на російський манер Kirill Timoshenko.
Цікавіше, що заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, який відповідає на Банковій за регіональну політику та «Велике будівництво», у другий день нового року купив дружині маєток під Києвом за 10 млн грн.
Про це писала Страна.ua.
Журналісти зазначали, що Тимошенко оформив будинок і землю в елітному котеджному містечку на дружину Олену.
Як повідомляли джерела в оточенні чиновника, він спочатку вніс передоплату, а в середині липня минулого року на дружину Тимошенка були оформлені дві невеликі ділянки загальною площею шість соток, що біля будинку.
І ось, 2 січня 2021 року сімейна пара придбала там ще 27 соток землі і особняк на 354 кв. м.
Зовні двоповерхова вілла в «альпійському» стилі готова на 100%.
Всередині, судячи з опису, є чотири спальні, три санвузли, гараж на два автомобілі. На першому поверсі кухня з їдальнею, вітальня і робочий кабінет. На другому поверсі: кімната господарів, дитяча, вітальня і ще одна під будь-які потреби мешканців. На задній двір виходить крита веранда для барбекю.
Новорічний подарунок дружині коштує мінімум 10 000 000 грн. Ця сума виходить, якщо помножити площу купленого будинку на вартість квадратного метра особняків, які зараз є у продажу в тому ж селищі - $ 1000-1300 або близько 28 000-37 000 грн (за курсом НБУ). Ці цифри включають в себе і вартість землі.
Видання тоді зауважило, що судячи з декларації, 33-річний Кирило Тимошенко може дозволити собі таку покупку.
«Тільки в готівці він з дружиною тримає понад $ 1,3 млн. Плюс ще близько $ 100 тисяч у них в сукупності є на депозитах.
Будинок і земля – це не єдині великі покупки Кирила Тимошенка після призначення на посаду в Офіс президента.
Влітку 2019 року він купив кросовер BMW X5 за 2 640 653 гривень», – йдеться у статті.
Зараз сім'я Тимошенко: Кирило, Олена і їхній син Семен (3 роки) живуть на Лук'янівці, в новобудові поруч з СІЗО і кінотеатром.
У нього простора квартира на 181 квадрат по вулиці Коперника і три паркомісця в цьому житловому комплексі.
Дружина керує приватною кіношколою для дітей і дорослих на базі студії Film.ua. Восени пара відзначила 7 років з дня весілля.
Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Які банани в магазині треба обходити стороною: це знає не кожен
Остання цифра в даті вашого народження розповість, що на вас чекає до кінця 2025 року
Ніяка не Каменських: від якого прізвища відмовилася співачка багато років тому
Фінансове процвітання – Тельцям, досягнення мети – Левам: гороскоп на 30 березня.
Пенсіонерам роздають новий вид посвідчень: як отримати і що робити зі старим
17 км дороги до Білого озера відремонтують капітально
Чоловік кинув коктейль Молотова у тролейбус. Там були люди (ВІДЕО)
Хлопчик якого поліція знайшла в метро – не відвідує школу
Столичні комунальники відзначилися дивною дією в дощ (ВІДЕО)
Входив в довіру і шантажував: столичного фотографа викрили на створенні дитячого порно (ВІДЕО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415