Хлопчик якого поліція знайшла в метро – не відвідує школу

Хоча дитині уже 8 років

8-річний хлопчик, якого столичні поліцейські знайшли у метро, не ходить до школи, і, ймовірно, його родина перебуває у складних життєвих обставинах, зазначає Українська Правда.

Про це розповіла Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила у коментарі Радіо НВ:

- Поліцейські почали розбиратися з цією родиною. Вони виявили ознаки, що ця родина у складних життєвих обставинах знаходиться.

 

Цьому хлопчику – 8 років, а він не ходить до школи. Наразі вже поліція говорить про те, що треба складати протокол і на батька, – каже Денісова.

Прикметно, що це не вперше в Україні поліція складає адмінпротокол на маму, а не на батька, який в той час знаходився з дитиною.  

- У нас в суспільстві є стереотип, що за безпеку дитини і її виховання відповідає виключно мати.

 

Але я завжди наголошую, що це – принцип рівності прав і батька, і матері, – сказала Денісова.

Нагадаємо, у київській підземці поліція знайшла хлопчика, який блукав сам, розшукала його батьків та склала адмінпротокол на маму.

З’ясувалося, що мама пішла у справах і залишила хлопчика вдома на батька, а той пішов з дому, щоб її знайти.

Користувачів соцмереж обурив той факт, що поліцейські склали протокол на матір, яка прийшла забрати малого, а не на батька.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень