![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Тепер – виправдовується
Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт вляпався у черговий скандал через свої різкі висловлювання. Щоправда, ця розмова не мала б потрапити у ЗМІ.
Вірт жорстко поговорив із підопічними в роздягальні після поразки від «Дніпра-1» (0:2) у 3-му турі української Прем'єр-ліги.
- Результат негативний. Гра також була, м'яко кажучи… Так, як ми працюємо з м'ячем, нам буде важко на щось розраховувати в майбутньому.
Просто катастрофа. Ми не набрали 3-4 передачі поспіль, в нас практично весь брак. Ви подивіться на себе в дзеркало, наші центральні захисники. Я б, чесно, того, б***ь, Довбика п******в раз н***й - і на тому все б закінчилося. А ви, б***ь, двоє відлітаєте від нього, б***ь.
По ахілам пройшовся б, щоб його винесли з поля. І не тільки центральні, будь-який інший футболіст. А ви бігаєте, танцюєте. Ну, тут я винен, трішки неправильно вам доніс, - цитує Юрія Вірта Sport.ua.
Згодом Юрій Вірт журналістам видання прокоментував скандальне відео з роздягальні:
- Висловлювання на адресу Довбика були після матчу в закритій роздягальні та адресувалися виключно моїм підопічним. Наголошую, що ці слова не були сказані до матчу або в перерві, тобто гравці не могли сприйняти їх, як заклик до протиправних дій проти суперника. Ці слова стосувалися невдалих дій моїх захисників.
Доступ до роздягальні має знімальна група проєкту «Трендець», що знімає серіал «Футболіст». Фрагменти моїх слів потрапили до сюжету. Оскільки «Верес» не цензурує та не вносить правки у роботу медіа, фрагменти розбору матчу стали публічними.
Наступного дня, як з’явилося в інтернеті відео «Футболіста», я зателефонував Артему. Поспілкувалися добре, як давні товариші. Порозумілися. Пояснив, що ні йому, ні будь-якому іншому гравцеві ніколи не бажав поганого, а тим більше жодного разу не налаштовував своїх гравців діяти брудно та жорстоко проти суперників. Напроти, з повагою ставлюся до професії футболіста, бо сам колись грав.
Побажав Артемові яскравої та результативної гри за «Дніпро-1» і збірну України. Нехай забиває якнайбільше. Довбик, своєю чергою, пообіцяв передати моїй доньці Софії футболку зі своїм ім’ям і номером. На цій позитивній ноті поклали слухавки.
Далі буду утримуватись від будь-яких емоційних висловлювань як публічно, так у командній зоні. Ми, представники футбольного світу, маємо поважати один одного.
«Верес» нині залишається серед лідерів УПЛ після 4 турів, набравши 9 очок. Поразка у грі з командою «Дніпро-1» стала єдиною для команди Вірта в чемпіонаті.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У чому феномен гри «Шахтаря» у ЛЧ та де гратимуть українці
Чи буде на «Авангарді» у м. Рівне великий футбол і коли? (ЕКСКЛЮЗИВ)
Вірт на «Авангарді» «накричав» собі на жовту картку. А гру «Вереса» назвав закономірною...
«Верес» здобув другу перемогу у матчах УПЛ. На «Авангарді»
Ані грошей, ані дозволів?! То матчів УПЛ на «Авангарді» у м. Рівне не буде?
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК