Вірт на «Авангарді» «накричав» собі на жовту картку. А гру «Вереса» назвав закономірною...

Поразкою

У третьому турі чемпіонату України зійшлися команди, які ще не втрачали очок.

Номінальні господарі поля (матч відбувся на ужгородському «Авангарді») мали в активі лише одну перемогу - над київським «Динамо».

Рівненський клуб, нагадаємо, у двох стартових турах набрав шість балів, обігравши на виїзді «Чорноморець» та «Ворсклу».

Тож зустріч цих команд обіцяла бути непростою. Так і склалося. Тим паче, що «Верес» втратив важливого гравця - Пасіча.

Після кутового біля воріт гостей Адамюк пробивав по м'ячу, на який головою пішов Євген Пасіч. Гравець «Вереса» виявився на секунду швидшим, за що й отримав удар ногою в голову. Гості вимагали видалення Адамюка, але рефері вважав, що Пасіч сам надто низько опустив голову

Про те, що шансів виграти у червоно-чорних не було, стало зрозуміло після другого пропущеного м'яча.

Не дивно, що наставник «Вереса» Юрій Вірт «накричав» собі жовту картку.

У результаті – заслужена перемога «Дніпра-1» - 2:0.

Після цього тренер «Вереса» Юрій Вірт заявив, що вважає закономірною поразку в матчі:

- «Дніпро-1» нас заслужено переграв, а у нас було дуже багато помилок, особливо в роботі із м’ячем.

Дуже багато було у нас браку: три-чотири передачі й постійні втрати, а крім того ми слабко зіграли на підбираннях. Плюс стандартні положення у виконанні дніпрян були дуже небезпечні, тому із цим елементом гри у нас були проблеми.

Ми зараз шукаємо баланс у грі, але у нас мало футболістів високого зросту, тому гострота і виникали біля наших воріт після стандартних положень.

Цей другий гол на 46-й хвилині нас певною мірою вибив з гри: у першому таймі не дотерпіли до перерви, а тут тільки вийшли й вже 0:2.

У нас не було сьогодні багато гольових моментів, тому треба буде все аналізувати. Я розумію, що «Дніпро-1» вирішує свої завдання, а ми свої.

Ми приймаємо цей результат і у майбутніх іграх будемо покращувати свої результати.

Тож рівненський «Верес» із шістьма очками після трьох ігор закріпився на шостій сходинці турнірної таблиці.

У «Дніпра-1» теж 6 балів, але після двох ігор, і третя позиція.

Зазначимо, що наступна гра «Вереса» відбудеться вже 10 вересня. Червоно-чорні зустрінуться з «Кривбасом».

Нагадаємо, напередодні гол Максима Вадовського приніс рівнянам нічию у матчі проти «Дніпра-1». Для «Вереса» U19 це перша нічия у сезоні.