Скоро на «Авангарді» у Рівному гратимуь матчі УПЛ. У «Вересі» готові?

Щоправда, без глядачів

Фото стадіону у Рівному оприлюднили на офіційній сторінці НК "Верес" у Фейсбуці.
Фото стадіону у Рівному оприлюднили на офіційній сторінці НК "Верес" у Фейсбуці.

Народний клуб «Верес» гратиме на рівненському «Авангарді».

Йдеться про проведення домашніх матчів Чемпіонату України з футболу української Прем’єр-Ліги.

Відповідне рішення прийняла Рада оборони області на звернення народного клубу, повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль:

- Умова проведення матчів – розроблений та затверджений план дій у разі ймовірної загрози. Присутність глядачів – заборонена.

У НК «Верес» тим часом уточнили:

- Наразі народний клуб працює над тим, аби Комітет з безпеки стадіонів та проведення змагань УАФ включив «Авангард» до переліку стадіонів, де можливо відбуватимуться поєдинки нового сезону чемпіонату УПЛ.

Нагадаємо, у серпні перед стартом нового сезону Української Прем‘єр-ліги рівняни планують зіграти ще три контрольних матчі - з ковалівським «Колосом» 6 серпня, з черкаським «ЛНЗ» 9 серпня, з львівським «Рухом» 13 серпня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень