Вже завтра на Театральній буде і захист від дощу, і підзарядка для мобільника

У Рівному приступають до встановлення "розумних" зупинок.

Дві "розумні" зупинки встановлять на Театральній площі. На них можна буде зарядити мобільний телефон, зайти у мережу інтернет через WI-FI, а також дізнатися, яка маршрутка і коли приїде на зупинку. Зупинки надасть Рівному безкоштовно житомирська фірма «Автоімідж», яка виграла конкурс на обладнання громадського транспорту системою GPS-контролю.

Начальник міського управління транспорту  і зв'язку Рівного Віталій Миронюк розповів:

Завтра приступимо до встановлення зупинок. Їх буде дві: одна для пасажирів тролейбусів, друга - для пасажирів автобусів. Зупинки будуть з накриттями від дощу, адже досі на Театральній площі не було де сховатися пасажирам, які чекають на громадський транспорт.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень