Вже навіть не чекають 11 класу: у Міносвіти визнали проблему з виїздом старшокласників

Еміграція масова

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий підтвердив, що багато учнів 10-11 класів виїжджають за кордон, і особливо це стосується хлопчиків. Про це він сказав під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді у п’ятницю, 11 жовтня.

Відповідаючи на запитання депутатів, чи дійсно існує така проблема, він сказав, що така тенденція є.

Ми спостерігаємо за тим, як у 10-11 класах багато дітей, особливо хлопчиків, виїжджають за кордон.

 

Ми спонукаємо їх залишатися в Україні різними способами, - сказав міністр.

Лісовий зазначив, що з боку свого міністерства, та держави загалом,  це запропонувати якісну професійну, передвищу та вищу освіту, яка спонукатиме їх залишатися в країні.

Міністр зазначив, що західна освіта частково міфологізована, а ті виші, до яких їдуть українські діти, далеко не завжди є кращі за українські заклади вищої освіти.

Раніше на цю тему ми писали:

Чи може 17-річний студент виїхати за кордон?

 

Найбільше песимізму у школярів: українську молодь запитали про навчання та життя за кордоном

Джерело: Дзеркало тижня

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень