Визначили найспортивнішу громаду на Рівненщині

Найбільше перемог

На Рівненщині визначили найспортивніші громади.

Протягом літа по всій області проходила чимала кількість масштабних фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо»: спортивних ігор і руханок.

А вже у вересні фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України кількість переможців і призерів зіставили з кількістю населення у відповідних містах, районах і громадах, повідомляють в Обласному центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Отже, протягом літа найкращі спортивні результати показала молодь із Сарненщини, Острозької та Демидівської ОТГ.

Відзначимо, що громада Сарн отримала найбільше перемог і у вересні до Дня фізичної культури та спорту. Слідом за нею йдуть громада с. Вовковиї Демидівського району та громада с. Борщівка Малолюбашанської ОТГ.

На них чекають заслужені кубки, дипломи та призи від відділення НОК України в Рівненській області, яке було співорганізатором заходів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень