Викрадені авто та наркоторговців знайшли поліцейські Рівного за допомогою камер

Відеофіксація порушень у місті здійснюється понад рік

У Рівному підбили перші підсумки роботи ситуаційного центру поліції. Його відкрили торік в рамках програми «Безпечне місто».

Завдяки цілодобовому моніторингу ситуації у Рівному та деяких районах області правоохоронцям вдалось повернути кілька викрадених автомобілів, знайти по гарячих слідах злочинців та наркоторговців.

А ще надати судам беззаперечні докази вини підозрюваних, говорить начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення поліції області Андрій Варшавський:

- За цей рік ми підготували відеозаписи по 90 кримінальним правопорушенням, які як докази надалі використовуватимуть у судах. Ми також склали 48 фототаблиць, щодо руху транспортних засобів, що причетні до вчинення кримінальних правопорушень. Ми часто видаємо відео та фото на запити страхових агентів та адвокатів, які доводять або спростовують вину керманича у ДТП. Крім того ми постійно працюємо та поновлюємо данні у так званому «чорному списку». За період функціонування системи відеоспостереження «Безпечне місто» у «чорний список» ми внесли інформацію про 387 транспортних засобів.

Якщо торік у Рівненській області було 58 камер відеоспостереження, то нині їх – 86. Частина з них запрограмована на розпізнавання облич, інша визначає номерні знаки та швидкість руху транспортних засобів.

У систему «Безпечне місто» хочуть включити підприємців, які б надавали відео із торгових центрів, ресторанів та місць масового скупчення людей

Нагадаємо, ситуаційний центр обласного управління Нацполіції цілодобово збирає, аналізує та накопичує інформацію, яка надходить з камер відеоспостереження та на номер «102».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень