У Рівному провели показову спецоперацію (ФОТО/ВІДЕО)

Спеціально до відкриття ситуаційного центру

Затримати викрадача авто за лічені хвилини і тримати криміногенну ситуацію під контролем тепер можуть рівненські поліцейські.

Сьогодні в обласному управлінні Нацполіції офіційно презентували ситуаційний центр, де працює понад півсотні осіб.

Тепер в одному приміщенні ті, хто отримує виклики від громадян і ті, хто повідомляє про це патрульним і відправляє екіпаж

Раніше один із підрозділів працював у підвальному приміщення, яке тепер віддадуть слідчим

Його за 4 місяці облаштували держкоштом Нацполіції майже за 3 мільйони гривень.

В обласному управлінні Нацполіції відремонтували приміщення.

Тепер час прибуття екіпажу поліції, особливо у віддалених населених пунктах, зменшиться в рази - з години до 15 хвилин, говорить заступник голови Нацполіції Ігор Клименко:

- Час реагування на заяву або повідомлення про скоєння злочину або правопорушення буде мінімізовано. Реагування на складні злочини йде протягом 30 секунд – 1 хвилини. Робота ситуаційного центру дозволить прибувати нарядам в місті максимально за 7 хвилин, у сільській місцевості – 15-20 хвилин.

Ефективною робота ситуаційного центру буде, головним чином, завдяки втіленню проекту «безпечне місто», у межах якого Рівне обладнали камерами відеоспостереження.

Серед них і такі, що визначають автомобільні номерні знаки та швидкість руху транспорту.

А в подальшому визначатимуть і обличчя, говорить начальник управління оперативного реагування обласної Нацполіції Андрій Варшавський:

- Камери будуть встановленні на всіх в’їздах/виїздах міста, основних перехрестях та місцях масового скупчення осіб. В нас зараз є визначник номерних знаків, можливість підключення визначення швидкості руху. Ці камери будуть удосконалювати таким чином, що вони зможуть визначати масові скупчення людей, колір транспортного засобу, перетин можливої віртуальної лінії, яка буде встановлена програмою. А також в подальшому розвиток цієї системи відеоспостереження «безпечне місто» буде акцентоване на детекцію та розпізнавання облич.

Зараз у Рівному працює 17 камер відеоспостереження.

Зокрема, на перехресті біля ЦУМу, на перехресті Степана Бандери-Чорновола, біля басейну «Авангард», у Новому дворі на перехресті вулиць Чорновола-Новодвірської.

 

5 камер розпізнають номерні знаки авто.

Крім того, поліцейські за згоди власника підключилися до приватної камери на парковці ЖК «На Щасливому». Вона роботизована, реагує на рух людей і транспорту, може збільшувати зображення і «веде» об’єкт, поки він не покине зону охоплення.

До кінця літа камер на вулицях Рівного має бути понад 80, а в кінці року – більше 100. 

35 з них розпізнаватимуть автомобільні номери.

Крім того, камери відоспостереження також є у Здолбунові, на постах у Корці та в Опарипсах.

Контролюють ситуацію на вулицях Рівненщини у реальному часі поки що за допомогою 58 камер відеоспостереження, які виведені на шість моніторів у ситуаційному центрі.

Рівненські поліцейські мають можливість синхронізуватися з подібними системами на території всієї України.

До речі, в Україні лише у кількох обласних центрах є подібні структури. Нещодавно такий центр відкрили в Одесі.

Це кухня, де їдять працівники Центру

А тут вони можуть перепочити.

І кухні, і кімнати для відпочинку окремі для чоловіків і жінок

Нижче можете переглянути показову спецоперацію із затримання "автокрадія".

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень