Рівне на крок ближче до Лондона. Герман знає більше

За рівнянами та їх автомобілями будуть стежити камери відеоспостереження

Загальновідомий факт, Лондон - місто, де встановлено найбільшу кількість камер вуличного відеоспостереження в Європі. За різними даними, кількість вуличних камер у Лондоні коливається від 500 тисяч одиниць у 2009 році до 1,2 млн камер у 2016 році. Звичайний житель Лондона за день може потрапляти в об’єктиви щонайменше 300 різних камер.

Роботи щодо встановлення вуличних камер відеоспостереження розпочалися тепер і у Рівному.

Комплексну програму «Безпечне місто Рівне» затверджено рішенням міської ради ще у 2016 році. Вона передбачає:

  • підвищення рівня громадської безпеки та громадського порядку;
  • забезпечення належного моніторингу ситуації на важливих об’єктах міста, об’єктах благоустрою та комунальної сфери;
  • посилення безпеки дорожнього руху;
  • запобігання злочинності;
  • підвищення оперативності, якості та достовірності інформації, отриманої службами, які забезпечують безпеку міста, для відповідного швидкого реагування.

Нині ж відбуваються перші кроки у розбудові комфортного і безпечного міста, запевняє заступник міського голови Віталій Герман:

Нарешті місто Рівне почало будівництво Розумного міста. Це лише початок реалізації великого проекту. Всі кошти у повному обсязі завдяки і міському голові, і рівненській міській раді виділені на реалізацію цього проекту. Тому зараз ідуть підготовчі роботи, ведеться електромережа, прокладається мережа Інтернет, встановлюють розподільчі шафи. Тобто готується все для встановлення самих відеокамер і серверного обладнання.   

Відповідно до проекту у Рівному працюватимуть 87 стаціонарних та роботизованих кольорових ІР-відеокамер, які будуть моніторити частину міста та окремі ділянки проїжджої частини із записом відео та аудіо. При цьому 35 камер матимуть функцію з розпізнаванням номерних знаків автомобілів, а ще 52 камери зі смарт функціями зможуть ідентифікувати обличчя.

У відкритих торгах, які оголошувало управління капітального будівництва на предмет закупівлі обладнання, було визначено генерального підрядника (ТОВ «КОБІ ДІСТРІБЬЮШИН») з пропозицією 4 690 000 грн. У березні 2018 року сесія міської ради погодила виділення коштів.

За словами Віталія Германа, монтаж обладнання планують завершити у травні. Повноцінно ж система запрацює влітку, адже її необхідно налаштувати для правильного аналізу зібраних даних. Адже систему «Безпечне місто» пов’яжуть із роботою гео-інформаційного порталу міста. Крім того, у міській раді створено нині робочу групу, яка має визначити відповідальних осіб за роботу системи «Безпечне місто», аналіз даних та інше, оскільки сам по собі факт встановлення камер відеоспостереження ніякого результату не дасть, - каже Віталій Герман.      

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень