Використані СOVID-тести і токсичні відходи: біля села влаштували незаконне звалище

Казали, що сортуватимуть пластик

У селі на Сумщині місцеві мешканці обурені звалищем небезпечних відходів.

За 50 метрів від будинків на місцевих складах уже 2 місяці поспіль недобросовісний орендар звозить медичний мотлох, повідомляє «Спецкор».

Серед знайденого: використані тести на СOVID-19, шприци, маски, батарейки та ртутні лампи.

Утилізують це «багатство» через кілька тижнів. Утім селяни бояться, що токсини та віруси проникнуть у землю, їх рознесуть щурі та вітер.

Староста села знає про звалище. Однак, до поліції не звертався, а попросив розібратися в ситуації голову ОТГ. Знає про небезпечні відходи і керівництво фірми, яка має ці склади у власності та знає їх в оренду фірмі «Сумиполімербуд».

Однак заяву до поліції довелося писати селянам.

Саме це підприємство й почало звозити мотлох на склади, хоча ліцензії на утилізацію таких відходів немає. Обіцяли, що лише сортуватимуть пластик. З керівництвом журналісти поспілкуватися не змогли.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень