Аліменти на Рівненщині «вибиватимуть» особливими методами?

Йдеться про тих, хто заборгував власним дітям

На Рівненщині створили регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів. Сьогодні, 19 лютого, відбулося його засідання.

Новий начальник Головного територіального управління юстиції області Микола Станіщук пообіцяв, що

державні виконавці докладатимуть максимум зусиль, щоб змусити недобросовісних боржників виконувати свої зобов’язання перед власними дітьми.

Нагадаємо, що із 6 лютого 2018 року вступив в силу закон, який більш відомий як #ЧужихДітейНеБуває.

До слова, станом на 13 лютого державні виконавці на Рівненщині вже винесли близько 200 постанов боржникам.

Зокрема, винесено 99 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, 62 постанови стосувались обмеження у праві керування транспортними засобами, 19 постанов стосувались обмеження у використанні зброї, а 18 – забороняли боржникам ходити на полювання.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень