Хто з відомих людей Рівненщини не платить аліменти, знають у юстиції

Запевняють, що жорсткі заходи їх не оминуть

У Рівному з початку серпня стягнули 3 мільйони гривень аліментів. Нагадаємо, що Головне управління юстиції у Рівненській області 1-го серпня оголосило про акцію, в межах якої до неплатників застосовуватимуть жорсткіші заходи: не пускатимуть за кордон, позиватимуться у судах тощо.

Керівник рівненського управління юстиції Іванна Смачило тоді заявила, що протягом двох місяців планує «дістати» кожного боржника. Наразі аліментів зібрали втричі більше, ніж за увесь липень, розповідає Іванна Смачило:

Це виходи на місце, арешти майна, обмеження права виїзду закордон. І у нас вже є перша статистика. Так, якщо за минулий місяці ми отримали приблизно 1 млн 200 тисяч гривень, то вже з початку серпня наші виконавці стягнули 3 млн 40 тисяч гривень аліментів.

Керівник управління юстиції додала, що за ці два місяці управління битиме рекорди за кількістю стягнених боргів. Особливо жорсткі заходи застосовуватимуть до так званих злісних неплатників.

Не омине це й публічно відомих людей на Рівненщині, каже Іванна Смачило. За її словами, вона знає, хто саме з таких осіб «винен» своїм дітям гроші.

Повертаючись до статистики, варто додати, що на виконанні рівненської юстиції наразі перебуває майже 17 тисяч документів щодо стягнення аліментів. З них 3,5 тисячі – це гроші, які вираховуються з зарплати, а решта 13, 5 тисяч – стягнення в рамках судових рішень.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень