Коридорами управління юстиції у Рівному (19 ФОТО)

Для місцевих журналістів сьогодні влаштували квест

Начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило запросила представників преси до свого управління. Сьогодні вона особисто показала, у яких саме умовах працюють її підлеглі. Нагадаємо, у це приміщення на вулиці Замковій управління юстиції переїхали не так давно, влітку 2016 року.  

Іванна Смачило розповідає:

Приміщення, в яких доводилось працювати в будівлі ЦНТІ, були в жахливому стані. І працівникам, і громадянам доводилось пішки підніматися на 7-9 поверхи, тому що протягом більше як 8 років не працював ліфт.

Тому нове приміщення було дуже важливим першим кроком до якісного сервісу. Переїхавши у будівлю на Замковій, 29, ми зекономили кошти державного бюджету. На переїзд та облаштування нового приміщення жодних додаткових бюджетних коштів юстиція не отримувала, все в рамках річного бюджету.

Нині більшість приміщень уже відремонтовано і адаптовано для прийому громадян. Проте, ще частина приміщень потребують ремонту або роботи в них ще тривають. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень