Як у СІЗО виглядає рівнянка, яку підозрюють у вбивстві перукаря

Жінку днями відвідали експерти з питань юстиції

Представники рівненської юстиції відвідали Рівненський слідчий ізолятор. Ув’язненим і засудженим роз’яснили їх права і обов’язки під час «тримання під вартою». Участь у заході взяли жінки, серед яких є і вагітні, та неповнолітній. Зокрема на фото можна впізнати Тетяну Літвінову (на фото перша зліва), яку підозрюють у вбивстві відомого у Рівному перукаря Сержа. Нагадаємо, на першому судовому засіданні жінці обрали міру запобіжного заходу - тримання під вартою.

Жінкам, взятим під варту, розповіли про положення Конвенції про захист прав людини і основоположні свободи в Конституції України. Також під час бесіди обговорили питання щодо посвідчення нотаріальних дій у слідчому ізоляторі та місцях позбавлення волі.

СІЗО відвідали заступник начальника відділу з питань нотаріату Вікторія Сударікова, головний спеціаліст сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ірина Довженко.

Приватний нотаріус Володимир Попов, який теж брав участь у заході, відповів на питання, що виникли у жінок, зокрема щодо поділу майна подружжя; оформлення спадкових прав, а також можливості відчуження частки нерухомого майна, право користування яким належить малолітнім, неповнолітнім дітям.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень