Забув про дітей, то забуть про безвіз: на Рівненщині по-особливому стягуватимуть аліменти

Рівненська юстиція боротиметься із боржниками

Іванна Смачило детально описали методи боротьби із неплатниками аліментів

Очільниця головного територіального управління юстиції в області Іванна Смачило повідомила про це під час традиційного звіту. Чиновниця акцентувала увагу на тому, що злісних неплатників аліментів каратимуть різними законними методами. Наприклад, перешкоджатимуть вільному виїзду за кордон.

Говорить Іванна Смачило:

З серпня, за два місяці, ми маємо "витягти" кожного неплатника аліментів. Застосовуватимемо усі законні метоли. Хто їздить за кордон на заробітки, ми будемо звертатись до суду, щоб таким людям обмежили виїзд. Будуть штрафи, будуть виїзди, конфіскація майна і його реалізація. До початку серпня у тих, хто не платить аліменти на дитину, є шанс виправитись перед своїми дітьми.

За даними управління юстиції,

в Рівненській області зареєстровано більше 17 тисяч проваджень щодо неплатників аліментів.

Зауважимо, що з 8 липня 2017 року розмір аліментів на утримання дитини зріс.

Тепер сума не може бути меншою, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Іванна Смачило пояснила, як формуються нові суми аліментів:

Раніше при визначенні суми аліментів враховувався лише стан здоров’я, матеріальний стан та наявність інших утриманців. Зараз, згідно з новими правилами, враховується наявність рухомого та нерухомого майна у того, з кого хочуть стягнути аліменти. Тобто, якщо ти їздиш на дорогому авто, яке оформлено на іншу людину, це не звільнить тебе від твого обов’язку утримувати дитину.

Тож з липня цього року мінімальні аліменти на дитину до шести років становлять 713 гривень до грудня цього року. А з першого грудня ця сума зросте на 33 гривні.

Мінімальні аліменти на дитину віком від 6 до 18 років - 888,5 гривень до грудня. А з 1 грудня розмір аліментів зростає до 930 гривень.

Аліменти також платять дитині до 21 року, якщо вона вчиться на стаціонарі у вищому навчальному закладі.

Варто зауважити ще одну деталь.

З липня дитина з 14 років може сама отримувати та розпоряджатися аліментами, які виплачує на її утримання один із батьків.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень