Вихователька з Рівненщини, звільнена за фото у соцмережах, виграла апеляційний суд (ВІДЕО)

Завідувачка дитсадка звільнила її за нібито аморальні фото у соцмережі

Ми писали про те, що виховательку з Бугаївського дитсадка Радивилівського району Віту Черешньовську завідувачка Лариса Музика звільнила з роботи за те, що та у соцмережі Фейсбук опублікувала фото у купальнику з відпочинку та з келихом вина на Новий рік. Вихователька не здалася і звернулася у суд. Але навіть коли суд першої інстанції виграла і вийшла на роботу, її завідувачка звільнила повторно. 

Дії завідувачки обурили громадськість не тільки України, а й з-за кордону. Віті Черешньовській чимало незнайомих людей з усього світу висловлювали свою підтримку. І вона навіть започаткувала флешмоб, закликавши у соцмережу викладати свої фото з відпочинку. А міністр освіти і науки Лілія Гриневич дії завідувачки щодо виховательки назвала "розправою".

Тепер Віта Черешньовська - щаслива, бо виграла вчора обласний апеляційний суд, у якому завідувачка дитсадка оскаржувала рішення Радивилівського районного суду про поновлення виховательки на роботі. Про це вихователька написала у Фейсбук:

Віта Черешньовська 19 год НАША,ще одна ПЕРЕМОГА

Я ЩАСЛИВА

ДЯКУЮ БОГУ за все, що дав мені у цьому житті. 

❤ЛЮБЛЮ ВАС

Тепер, за рішенням суду, виховательці мають запис у трудовій книжці "аморальна поведінка" скасувати, виплатити моральну шкоду та заробітну плату з моменту звільнення.

Однак представник завідувачки Олег Бернацький обіцяє звертатися за скасуванням рішення апеляційного суду у Верховний суд. Бо вважає, що на суддів тиснули представники телебачення, присутні на засіданні. Також пояснює, що фото у соцмережах - не єдина причина звільнення:

На адресу дитячого садка надійшло депутатське звернення від районної ради за підписом секретаря комісії з освіти, в якому зазначалося, що 20 серпня 2017 року Черешньовська у селі Сестрятин на День села перебувала у нетверезому стані, вичнила бійку і висловлювалася на адресу місцевих жителів нецензурно.   

Віта Черешньовська на це заявила:

Це все просто надумане і створене на обмані. І вони хочуть підставити і знищити мене.

Як розгорталися події в апеляційному суді - видно на відео UA:Рівне: 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень