Виходить книга рецептів за мотивами серіалу «Друзі»

Серед рецептів – індичка Моніки, трайфл Рейчел і печиво бабусі Фібі

Ще в лютому стало відомо, що через 15 років після виходу останньої серії «Друзів» легендарна шістка - Росс, Фібі, Чендлер, Рейчел, Моніка і Джої - повернеться на екрани. Компанія HBO Max пообіцяла шанувальникам спеціальний епізод, а Variety доповнили, що він буде складатися з проникливих інтерв'ю з акторами.

Однак коронавірус вніс корективи в ці плани, зйомки заморожені мінімум до кінця літа, дата виходу епізоду - невизначена, але засмучуватися рано.

Спеціально для фанатів була створена «Офіційна кулінарна книга» за мотивами легендарного проєкту. Світ вона побачить вже 22 вересня, в день, коли відбулася прем’єра самого серіалу. Поки ж книга доступна для попереднього замовлення на Amazon за $29,99. 

Так виглядає обкладинка книги

До книги увійшли понад 90 рецептів, фанати знайдуть в ній ідеї для закусок, основних страв, десертів і напоїв, в числі яких і такі знакові, як індичка від Моніки, трайфл від Рейчел, сандвіч Росса, печиво від бабусі Фібі і багато іншого.

Рецепт страви, яку любить Джої

Кожен рецепт супроводжується вказівкою на епізод, в якому ця страва згадувалася.

Також нагадаємо, що свого часу підрахували, скільки кави випили герої серіалу «Друзі».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень