«Сутінки»: нова книга на підході

Стефані Маєр назвала дату

Письменниця Стефані Маєр розповіла про нову книгу з циклу «Сутінки». У ній буде розказана історія вампіра Едварда і звичайної дівчини Белли, але на цей раз зі слів самого Едварда. Крім того, фанати дізнаються докладніше обставини життя вампіра до тієї самої зустрічі, яка змінила все. Книга побачить світ вже 4 серпня цього року.

Сподіваюся, ця книга розважить моїх читачів і допоможе перенестися в уявний світ ненадовго. Зараз божевільний час, я не була впевнена у правильності вибору моменту для релізу, але ви занадто довго цього чекали!

Нагадаємо, перша частина історії про Беллу й Едварда вийшла аж 15 років тому, в 2005-му. Вона відразу ж отримала статус світового бестселера – по всьому світу продалося 100 мільйонів копій. А подальша серія екранізацій за участю Крістен Стюарт і Роберта Паттінсона зібрала в прокаті 3,3 млрд доларів.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень