ВРУ не оштрафувала за прогули депутатів від Рівненщини (ТАБЛИЦЯ)

Вони ходили справно

[media=169582]

Депутатів-прогульників, які не голосували під час засідань Ради або пропускали зібрання комітетів, у листопаді 2019 року оштрафували на 3 млн. грн.

Порушники були у всіх парламентських фракціях, йдеться у відповіді Головного організаційного управління Апарату ВРУ сайту «Чесно».

Відзначається, що 78 обранцям припинили виплату компенсації витрат, пов’язаних з виконанням повноважень (на канцелярію, поїздки на округ і тощо).

«Протягом листопада 2019 року 71 народний обранець без поважних причин не брав особистої участі у більш як 30% голосувань при ухваленні рішень на пленарних засіданнях Ради. Крім того, у листопаді 23 народні депутати без поважних причин не брали особистої участі у більш як 50% засідань комітетів ВР, до складу яких їх обрано», – сказано в публікації.

 

Найбільше штрафів в сумі набралося у фракції ОПЗЖ – на 798 тис. гривень. За нею йде «Слуга народу» – 570 тис., «За майбутнє» – 456 тис., позафракційні депутати – 380 тис., «Батьківщина» і «Довіра» – по 304 тис. «Європейська солідарність» – 114 тис.

 

Найбільш дисциплінованою виявилася фракція “Голосу” – її депутати прогуляли на 38 тис. гривень.

Топ депутатів-прогульників:

- Олександр Дубинський (“Слуга народу”) – пропущено 93,3% засідань;
 

- Олексій Жмеренецький (“Слуга народу”) – 93,3%;
 

- Олексій Кучер (“Слуга народу”, призначений головою Харківської ОДА) – 93,3%;
 

- Дмитро Шенцев (позафракційний мажоритарник) – 91,8%;
 

- Юрій Солод (ОПЗЖ) – 91%.

Серед прогульників комітетів – п’ятий Президент України Петро Порошенко, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, співголова фракції ОПЗЖ Вадим Рабинович, сім’я Льовочкіних і член «Опозиційного блоку» Вадим Новинський.

Цікаво, що в наведеній сайтом «Чесно» таблиці немає жодного депутата ВРУ від Рівненщини.


Тобто, принаймні, в листопаді вони справно відвідували всі пленарні засідання та засідання комітетів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Теги: ВРУчесно

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень