Затримано 30 осіб, причетних до сутичок під ВРУ, – Аваков

Серед затриманих є і той, хто кинув вибуховий пристрій у натовп

У підозрюваного вилучені гранати, в тому числі граната максимальної поразки ф1. Про це написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбуці.

Також він зазначив, що близько 90 осіб поранено та один солдат Нацгвардії загинув через осколкове поранення в серце.

«Це результат кинутих декількох вибухових пристроїв з боку людей у футболках партії «Свободи», що влаштували бійку з Нацгвардією під ВР», – написав він.

Нагадаємо, сьогоді, 31 серпня під Парламентом почалася бійка між противниками децентралізації та правоохоронцями, було чути вибухи, а підступи до ВР затягнуло димом. Сутички почалися одразу після голосування депутатів за ЗУ «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» у першому читанні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень