Бурштин дозволять легально добувати вже в лютому!

Найпізніше — в березні

Закон «Про видобування та реалізацію бурштину» ухвалять або до кінця лютого, або в першій половині березня.

З такою несподіваною і достатньо сенсаційною заявою виступив сьогодні в ефірі «Радіо Трек» народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.

Він запевнив, що Законопроект за період після ухвалення в першому читанні пройшов цілу низку узгоджень, в його текст було внесено кілька десятків правок і тепер, фактично, не залишилося жодних перепон, щоб провести його через сесійну залу

Я даю 99% гарантію, що Законопроект буде внесено на розгляд у другому читанні та у цілому. І не менше 80% гарантію, що Верховна рада ухвалить позитивне рішення та прийме закон у цілому

За словами Розенблата, усі основні фракції: і фракція БПП, і фракція «Народного фронту», і фракція «Батьківщини» готові підтримати цей закон. Єгор Соболєв, який раніше виступав проти деяких положень закону, після відвідин нашого Клесова та безпосереднього спілкування з бурштинокопачами, змінив свою позицію і тепер підтримує закон.

Туди їхав ще противником, з Клесова - вся розмова про те, як підтримати закон, щоб його прийняти.

Тому, хоча несподіванки й можливі, але, на думку Борислава Розенблата, вони – маловірогідні. Тобто, "бурштиновий закон" можуть ухвалити вже геть незабаром.

Нагадаємо, законом «Про видобування та реалізацію бурштину» передбачається, що наші поліські старателі почнуть офіційно отримувати наділи для бурштинокопання у своїх селищних радах. Вони - та всі інші охочі - зможуть здійснювати свою діяльність на цілком легальних засадах.

При цьому, в м. Рівному згідно цього закону має розпочати діяльність Бурштинова біржа, через яку – так само легально – продаватиметься весь видобутий бурштин. Бурштин українського Полісся.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень