Бурштин дозволять легально добувати вже в лютому!

Найпізніше — в березні

Закон «Про видобування та реалізацію бурштину» ухвалять або до кінця лютого, або в першій половині березня.

З такою несподіваною і достатньо сенсаційною заявою виступив сьогодні в ефірі «Радіо Трек» народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.

Він запевнив, що Законопроект за період після ухвалення в першому читанні пройшов цілу низку узгоджень, в його текст було внесено кілька десятків правок і тепер, фактично, не залишилося жодних перепон, щоб провести його через сесійну залу

Я даю 99% гарантію, що Законопроект буде внесено на розгляд у другому читанні та у цілому. І не менше 80% гарантію, що Верховна рада ухвалить позитивне рішення та прийме закон у цілому

За словами Розенблата, усі основні фракції: і фракція БПП, і фракція «Народного фронту», і фракція «Батьківщини» готові підтримати цей закон. Єгор Соболєв, який раніше виступав проти деяких положень закону, після відвідин нашого Клесова та безпосереднього спілкування з бурштинокопачами, змінив свою позицію і тепер підтримує закон.

Туди їхав ще противником, з Клесова - вся розмова про те, як підтримати закон, щоб його прийняти.

Тому, хоча несподіванки й можливі, але, на думку Борислава Розенблата, вони – маловірогідні. Тобто, "бурштиновий закон" можуть ухвалити вже геть незабаром.

Нагадаємо, законом «Про видобування та реалізацію бурштину» передбачається, що наші поліські старателі почнуть офіційно отримувати наділи для бурштинокопання у своїх селищних радах. Вони - та всі інші охочі - зможуть здійснювати свою діяльність на цілком легальних засадах.

При цьому, в м. Рівному згідно цього закону має розпочати діяльність Бурштинова біржа, через яку – так само легально – продаватиметься весь видобутий бурштин. Бурштин українського Полісся.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень