Впізнай себе: ТОП-5 найбільш безглуздих ідей, про які клієнти зізнаються майстру у перукарському кріслі

Чим інколи дивують майстра, а інколи можуть й розвеселити

Робота майстра-перукаря це передусім спілкування з людьми. Чимало клієнтів можуть відверто здивувати своїми ідеями, адже наслідки ліквідовувати доводиться професіоналам.

Ми поспілкувалися з рівненським майстром-перукарем Вадимом Ніколаєвим, аби дізнатися, що цікавого або й шокую чого можна почути від клієнтів:

Підстрижіть мене коротше, бо я хочу довгі коси

Направду тільки звучить весело, інколи це й справді єдиний вихід, аби відростити здорове волосся.

А що, бальзам треба тримати на волоссі?

Бальзам ніяк не допоможе волоссю, якщо просто стоятиме у ванній. Або й неправильне використання, зокрема якщо його одразу змити після нанесення. Дивіться інструкцію на упакуванні, зауважує Вадим Ніколаєв.

Я ніяк не доглядаю за волоссям, - кажуть клієнти з освітленим волоссям. При цьому вважають його стан і так нормальним. А якщо комусь так не здається, то це перукар поганий.

Самостійно обрізати собі чубчик.

Передивися усі лайфхаки у соцмережах і повторити це зі своїм волоссям.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень