Вони не прийдуть на допомогу. Знаки зодіаку які тримаються на дистанції

Є люди, які цілком приязно до вас ставляться. Але серед ночі на допомогу не кинуться

Кожна людина має своє коло спілкування – рідні, друзі й знайомі. Серед них точно є ті, хто завжди підтримає. Але є інші – які й трубки не візьмуть. Особливо вночі. І це не тому, що вони вас не люблять, чи погані люді. НІ! Просто вони переважно тримаються з іншими на дистанції. 

РАК

Вони переважно розраховують виключно на власні сили й тому рідко заводять нових друзів. Якщо Рак з кимось почав близько товаришувати, то це привід поміркувати – ця дружба триватиме доти, поки Рак не отримає з неї усі вигоди. Ракам не потрібно багато друзів, вони тримаються з більшістю на дистанції.

СТРІЛЕЦЬ

Добрий, веселий, відкритий до спілкування – це все про Стрільця. Але представники цього знаку прийдуть на допомогу тільки у двох випадках: якщо її потребує хтось з дуже близьких родичів, або якщо від цієї допомоги вони самі отримають вигоду. Стрільці переконані, що навколо усі брехуни, отож немає сенсу витрачати сили на допомогу тим, хто цього не заслуговує.

ВОДОЛІЙ

Водолії неймовірно скритні особистості, у свою душу вони пускають дуже й дуже обмежене коло людей. Добре, якщо у такому переліку буде хоч кілька осіб. Якщо ви до цього списку не входите, то й не розраховуйте на Водолія. Максимум він підкаже телефонні номери служб, які відповідають за це питання.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень