Велика удача – Тельцям, важлива подія – Ракам: гороскоп на 20 грудня

А Овнам не варто озвучувати свої думки

ОВНИ

Вам спадатимуть на думку різні нісенітниці. Не поспішайте озвучувати свої думки: зовсім не факт, що люди зрозуміють, що це жарт.

ТЕЛЬЦІ

Найближчим часом вас чекає велика удача. Навіть дуже велика! Частіше озирайтеся, щоб не впустити свій шанс.

БЛИЗНЮКИ

У вас можуть виникнути проблеми через те, що техніка підведе вас в найвідповідальніший момент. Будьте готові до такої ситуації.

РАКИ

У вашому житті відбулася якась важлива подія і щось, не менш значуще, має відбутися. А зараз ви насолоджуєтеся кожною хвилиною затишшя. Попросіть оточуючих не заважати вам.

ЛЕВИ

Цього дня ваша кохана людина не захоче вас відпускати від себе надовго.

 

Тому, якщо турбуєтеся про її гарний настрій, то намагайтеся всі справи виконувати оперативно.

 

А вечір присвятіть спільним справам або влаштуйте щось романтичне.

ДІВИ

В житті завжди має бути місце для хорошого жарту. Не будьте занадто серйозними: ваша діловитість може відлякати від вас людей.

ТЕРЕЗИ

Зорі не рекомендують вам проводити багато часу у закритому приміщенні. Нехай свіжий вітер надихне вас на нові звершення.

СКОРПІОНИ

Вашій коханій людині захочеться щось вдосконалити у вашому житті, однак навряд чи вона зможе отримати бажаний результат. Швидше, вас це роздратує. Спробуйте втримати себе в руках.

СТРІЛЬЦІ

Чим менше ви будете довіряти оточуючим, тим буде краще для вас і ваших любовних відносин. Якщо маєте якісь сумніви щодо вашого партнера, то краще з ним і з’ясовувати істину.

КОЗЕРОГИ

Не надто вдалий день для пошуку винних. Тим більше, що ситуація може виявитися складнішою, ніж ви думаєте.

ВОДОЛІЇ

Обмежте свої дії тим, що вам давно й добре відоме, і що ви в змозі робити автоматично. Нове навряд чи принесе вам задоволення.

РИБИ

Сподівайтеся на краще, але не забувайте про страховку. Можливо, вам і вдасться зробити багато, не маючи надійної опори, однак варто себе убезпечити.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень