Моя свекруха – монстр: найкращі й найгірші свекрухи за знаком Зодіаку

Чоловікам простіше, їх свекрухи люблять

Свекруха Овен:

Будьте обережні, її інтерес до вашого особистого життя буде більшим, ніж ви можете собі уявити. Однією з основних цілей її атак стануть ваші кулінарні здібності, оскільки вона вважатиме, що вони недостатньо гарні для її сина.

Свекруха Телець: 

Деякий час вона буде пишатися своєю «коханою» невісткою, але коли ви найменше будете цього очікувати, вона нагадає про будь-яку вашу обіцянку, що буде означати, що ви зробили якусь річ, яка їй не сподобалася.

Свекруха Близнюки: 

Якщо у вас вийде справити на неї гарне враження, то це буде як виграти лотерею. Вона належить до того типу людей, яких дуже важко зрозуміти, тому що вона думає одне, говорить інше, а робить третє.

 Але при цьому вона ідеально підходить на роль няні, оскільки володіє великим почуттям відповідальності.

Свекруха Рак: 

Почнемо з того, що вона дійсно поводиться як рак. Вона все робить, не поспішаючи, ховається у свій будиночок за будь-якої небезпеки і починає плакати крокодилячими сльозами з будь-якої дрібниці. Її постійна зміна настрою характеризує її як людину, яка легко ображається. 

Вона може здатися занадто чутливою, але все, що б не робила, вона робить для того, щоб бути ближчою до своїх дітей і сім’ї.

Свекруха Лев:

Ця свекруха далеко не джекпот. В першу чергу вона побачить в вас свою суперницю, так що не чекайте почути від неї слів похвали. Важливо при вибудовуванні взаємин з нею з самого початку показати зуби, тому що Лев є однією з найрозумніших жінок з усіх знаків Зодіаку, і існує велика ймовірність, що вона затіє з вами ігри розуму.

 вона є прекрасним педагогом, і, попри величезну любов, яку відчуває до онуків, вона ніколи не зіпсує їх.

Свекруха Діва:

Вона простіша і розумніша від тих свекрух, які намагаються нав’язувати свою увагу. Дорога до її серця лежить через чистоту. Якщо ви маєте проблеми з наведенням чистоти і порядку в будинку, то значить чекайте її в ролі поліцейського, який з’явиться для того, щоб зробити «очисний рейд».

За своїм характером, вона є дуже доброю людиною, і буде добре, якщо ви звернетеся до неї за порадою щодо фінансового питання — це допоможе зміцнити ваші відносини.

Свекруха Терези: 

Вона стане вашою правою рукою, яка зможе підтримати вас в будь-якій ситуації, навіть якщо ви зовсім і не будете потребувати допомоги. Але коли взаємини розпалюються, вона відлітає, як метелик, тому що виявляється не в змозі впоратися з висунутими аргументами.

Вона завжди буде перебувати в гарному настрої, а свою пенсію буде витрачати на дорогі подарунки онукам.

Свекруха Скорпіон: 

В цьому випадку все буде залежати від вашої удачі. Свекруха-Скорпіон може бути справжньою відьмою і тираном, який буде перебивати кожне слово, відкрито демонструючи вам, наскільки сильно вас не любить.

І не розраховуйте, що вона займе нейтралітет, ні — вона або всім серцем полюбить вас, або також зненавидить. 

Якщо вам вдасться відкрити свої карти на початку, з часом ви зможете побачити, наскільки чутливою і доброю може бути ваша свекруха, і наскільки сильну підтримку вона здатна надати в будь-якій ситуації.

Свекруха Стрілець: 

В такому випадку приготуйтеся до життя без свекрухи у звичайному розумінні цього слова. Після вашого весілля вона перекине всі свої обов’язки по догляду за своїм сином на ваші плечі.

Поруч з нею ви будете почувати себе цілком комфортно і спокійно. І завдяки її інтересу до окультного світу, ви зможете сидіти з нею, курити сигарету, пити каву і базікати про астрологію, карти і ворожіння, чим приємно здивуєте її.  

Свекруха Козеріг: 

Вона буде втручатися тільки в фінансові справи вашої сім’ї, тому що це саме те, що займає її розум. До інших речей вона відноситься зі значно меншим інтересом, але при цьому їй подобається в’язати і пекти пироги. Але не залишайте своїх дітей з нею надовго, тому що вона, швидше за все, розпестить їх.

Свекруха Водолій: 

Якщо ви цікавитеся в житті дещо іншими речами, то ви навряд чи можете розраховувати на щиру любов з її боку, але в будь-якому випадку вона буде ставитися до вас з повагою. Але якщо ви попросите про підтримку, вона обов’язково відразу ж прийде до вас на допомогу.

Вона навчить своїх онуків бути незалежними і мати свою думку.

Свекруха Риба: 

Приготуйтеся до того, що вона буквально не буде виходити з вашого будинку. І керувати нею в цьому випадку буде зовсім не злий умисел, а потреба надати допомогу і бажання відчути себе корисною.

Ключ до успіху в стосунках з нею — це тримати її на відстані, нагадуючи їй при цьому, наскільки важливою і цінною людиною вона є. Ця маніпуляція так само дасть вам можливість направити її енергію на виховання онуків, а в цій справі вона може бути дуже корисною, оскільки стосовно них вона буде демонструвати всю свою ніжність.

 

Джерело: Затишок

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень