Бережіться! Названо чотири знаки Зодіаку, на яких чекають серйозні проблеми зі здоров'ям у 2021 році

Наближається 2021 рік, який пройде під знаком Білого Металевого Бика. Астрологи вважають, що цей рік буде неспокійним для тих знаків Зодіаку, які мало уваги приділяють своєму здоров'ю і мають занедбані хвороби. Тому представникам цих знаків бажано вже зараз розпочати оздоровчі практики, зайнятися лікувальною фізкультурою, дієтою і пройти профілактичні огляди.
Про це пишуть Патріоти України.

Лев

В 2021 році Леви можуть страждати від сезонних захворювань навесні або восени, тому їм треба уважно стежити за імунною системою, загартовуватися, подумати про розвантажувальні дні і придбати комплекс вітамінів. Намагайтеся також більше бувати на свіжому повітрі, відмовтеся від солі і міцних напоїв, не переохолоджуйтеся і тримайтеся подалі від протягів.

Діва

Дівам, яким хочеться мати міцне здоров'я, варто зайнятися спортом, кинути палити і не захоплюватися алкоголем. Астрологи радять у міжсезоння уникати людних місць, носите маску, щоб не підхопити віруси, не переохолоджуватися і не перевтомлюватися. Слабким місцем впродовж року буде травний тракт, тож при необхідності можна провести обстеження кишківника і підшлункової залози.

Стрілець

Стрільці у рік Бика повинні берегтися від застуд і вірусів, а також ретельно стежити за станом дихальної системи. Для представників цього знаку у першій половині року буде підвищений ризик для здоров'я. Астрологи радять дотримуватися необхідної дієти, відмовитися від алкоголю і шкідливих продуктів.

Водолій

У 2021 році у Водоліїв буде знижений життєвий тонус, тож їм доцільно менше піддавати себе фізичним та емоційним навантаженням для уникнення збоїв в роботі нервової системи. Треба слідкувати за тим, щоб не перевтомлюватися, якісно харчуватися і забути про перекуси на ходу, які можуть призвести до гастриту. У другому півріччі 2021 року варто приділити час кардіонавантаженням, але відповідно до ваших можливостей у спорті.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень