Краще нічого не розповідайте їм взагалі! Три знаки зодіаку, які не можуть берегти таємниці

Розповідати про особисте, взагалі не варто. Адже існує вірогідність, що сказане перетвориться на брудні плітки

З представниками деяких знаків зодіаку слід бути дуже й дуже обережними – вони просто не здатні зберігати чужі таємниці. І не тому, що хочуть нашкодити, просто така їх природа.

Діва

При спілкуванні з Дівами потрібно бути максимально обережними - вони абсолютно не розуміють, яку інформацію краще залишати при собі. Чужі таємниці не мають для них жодної цінності, тож й не вважають за потрібне їх зберігати. Але якщо ви хочете, щоб про якусь особливість дізналися усі й одразу – розкажіть про це Дівам. За пів години – усі будуть в курсі.

Терези

Зірки закликають у жодному разі не звертатися до Терезів з проханням зберігати таємницю. У них практично одразу з’являється патологічне бажання розказати комусь про це, ледь не першому пересічному! А от якщо просто чимось поділитися з Терезами, то вони й уваги не звернуть на жодні деталі.  

Стрілець

О, це знатні пліткарки та пліткарі, схильні прикрашати реальність. Якщо раптом у вас з’явиться необхідність дізнатися щось про когось – достатньо просто натякнути Стрільцю.  Ви почуєте розповідь з такими подробицями, яких воліли б і не знати ніколи. У такому випадку слухайте, посміхайтеся, кивайте головою – але ні в якому разі не розповідайте про таємниці.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень