Корисний флірт – Терезам, відверта розмова – Водоліям: гороскоп на 16 грудня

А Левами можуть зацікавитися

ОВНИ

Цей день варто провести в компанії дуже близької вам людини. Інакше вас потягне на спогади та роздуми. Залиште минуле в минулому.

ТЕЛЬЦІ

Ви можете отримати чимало хороших пропозицій і ця обставина поставить вас перед серйозним вибором. Щоб згодом не шкодувати, не поспішайте з рішенням.

БЛИЗНЮКИ

Протягом усього дня вас проситимуть про допомогу. Чи вимагатимуть уваги. Або просто говоритимуть про дрібниці.

 

Намагайтеся бути чемними, не бурчіть і не нагадуйте про свою зайнятість.

 

Одного разу ці люди з радістю прийдуть вам на допомогу.

РАКИ

День сприятливий для шопінгу. Всі найнеобхідніші речі будуть потрапляти на очі майже відразу, причому ціни вас приємно здивують.

ЛЕВИ

Не привертайте до себе зайвої уваги. Спробуйте бути непомітними. Так у вас буде більше шансів викликати до себе інтерес. Епатажна поведінка навпаки відштовхне потенційних партнерів.

ДІВИ

Вашій коханій людині буде важко зрозуміти причини, які спонукали вас до тієї чи іншої дії. Вона все трактуватиме по-своєму. Спробуйте все ж пояснити свою позицію.

ТЕРЕЗИ

Цього дня невеликий флірт із колегою лише зміцнить ваші почуття до коханої людини, оскільки в результаті ви неминуче прийдете до висновку, що ваша половинка – найкраща.

СКОРПІОНИ

Не викидайте свої емоції на інших. Ваші особисті проблеми повинні залишитися вашими.

СТРІЛЬЦІ

Зорі не рекомендують вам приділяти занадто багато часу роботі з документами. З ними ви встигнете розібратися у будь-який інший зручний для вас час. Зараз же потрібно терміново рухатися вперед, знаходити, придумувати щось нове та втілювати ідеї в життя.

КОЗЕРОГИ

Не поспішайте щось кардинально змінювати. Навряд чи це піде на користь вашій професійній діяльності. Якщо твердо вирішили щось модернізувати, робіть це плавно, поступово, поетапно, нікуди не поспішаючи.

ВОДОЛІЇ

Вам варто знайти хоча б хвилинку на відверту розмову з близькими людьми. Ця розмова може дати нарешті розуміння ситуації і все стане на свої місця.

РИБИ

Вам потрібно діяти з особливою обережністю, щоб, допомагаючи комусь, не звалити на себе відповідальність за цю людину та її вчинки.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень