Вночі у Рівному евакуювали людей

Надійшло повідомлення про «замінування» супермаркету на Макарова

Сьогодні, 23 жовтня, після півночі до поліції надійшло повідомлення про те, що у Рівному на Макарова заміновано супермаркет.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Поліцейські виставили охорону. З супермаркету вісьмох відвідувачів та сімох працівників.

Територію обстежили, але вибухонебезпечних речовин не виявили, тож факт замінування не підтвердився. 

Поліція розпочала кримінальне провадження, жартівнику загрожує позбавлення волі на строк від двох до шести років, повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень