Власницю турфірми, через яку постраждали майже 30 рівнян, суд вирішив не арештовувати. Чому?

Хоча їй оголосили підозру у вчиненні шахрайства, що завдало значної шкоди потерпілому.

Як ми повідомляли,  38-річна власниця турагентства з Рівного «Флорія» Флора Шинкарьова продала путівки на відпочинок за кордоном, але послуги так і не надала. Тож від 26 постраждалих, які втратили на путівках загалом понад 80 тисячі доларів США, надійшли заяви у поліцію і вона розпочала досудове розслідування.

Прокуратура просила взяти власницю турагентства під цілодобовий домашній арешт. Але міський суд Рівного вирішив застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. І його рішення залишив без змін Апеляційний суд області, в якому прокурори оскаржили рішення суду першої інстанції. Чому так вирішили представники Феміди – пояснила прес-секретар Апеляційного суду області Олена Кузменко:

Суд апеляційної інстанції виходив з того, що державний обвинувач не надав переконливих доказів і достатніх підстав, що підозрювана може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні

Також, зауважила прес-секретар, підозрювана має на утриманні неповнолітню дитину і добросовісно ходить до суду та на виклики слідчих.

У свою чергу, прес-секретар прокуратури області Людмила Суржук повідомила, що таки переконливі докази того, що власниця турфірми може переховуватися від слідства, у суді були наведені:

В апеляційній скарзі прокурор Рівненської місцевої прокуратури Олег Соботюк серед ризиків навів той факт, що підозрювана може залишити межі України, а також ухилятися від слідства. 

 

Адже, згідно з інформаційною довідкою Головного центру обробки спеціальної інформації, підозрювана періодично перетинає державний кордон України, користуючись закордонним паспортом.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень