ON-LINE

Власницю турфірми, через яку постраждали майже 30 рівнян, суд вирішив не арештовувати. Чому?

п'ятниця, 10 серпня 2018
Хоча їй оголосили підозру у вчиненні шахрайства, що завдало значної шкоди потерпілому.

Як ми повідомляли,  38-річна власниця турагентства з Рівного «Флорія» Флора Шинкарьова продала путівки на відпочинок за кордоном, але послуги так і не надала. Тож від 26 постраждалих, які втратили на путівках загалом понад 80 тисячі доларів США, надійшли заяви у поліцію і вона розпочала досудове розслідування.

Прокуратура просила взяти власницю турагентства під цілодобовий домашній арешт. Але міський суд Рівного вирішив застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. І його рішення залишив без змін Апеляційний суд області, в якому прокурори оскаржили рішення суду першої інстанції. Чому так вирішили представники Феміди – пояснила прес-секретар Апеляційного суду області Олена Кузменко:

Суд апеляційної інстанції виходив з того, що державний обвинувач не надав переконливих доказів і достатніх підстав, що підозрювана може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні

Також, зауважила прес-секретар, підозрювана має на утриманні неповнолітню дитину і добросовісно ходить до суду та на виклики слідчих.

У свою чергу, прес-секретар прокуратури області Людмила Суржук повідомила, що таки переконливі докази того, що власниця турфірми може переховуватися від слідства, у суді були наведені:

В апеляційній скарзі прокурор Рівненської місцевої прокуратури Олег Соботюк серед ризиків навів той факт, що підозрювана може залишити межі України, а також ухилятися від слідства. 

 

Адже, згідно з інформаційною довідкою Головного центру обробки спеціальної інформації, підозрювана періодично перетинає державний кордон України, користуючись закордонним паспортом.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного