Рівненське турагентство запідозрили у шахрайстві

Воно, кажуть, «кинуло» щонайменше понад 40 родин з обласного центру

Рівнянка Наталія Морозюк збиралася з чоловіком та сином відпочити у Туреччині. За 1800 доларів заздалегідь забронювала путівку через турагентство, послугами якого користувалася не вперше. А коли підійшов час вильоту, з турагентства повідомили, що готель бронь переніс на 10 днів, тож потрібно зачекати або їхати в інший готель. Втім, як і зачекали, поїздка не відбулася. Обурена туристка написала у соцмережах свою історію. У відповідь посипалися аналогічні розповіді про це ж турагентсво.

Наталія Морозюк розповідає:

Туристичне агентство «Флорія», власниця його - Флора Шинкарьова, продало путівки людям з раннім бронюванням у грудні-січні на червень, липень, серпень, вересень, жовтень. І коли підійшов час вильоту, виявилося, що документи підроблені, квитків немає, страховка підроблена і ніхто нікуди не летить.

 

Вона всім обіцяє повернути гроші. Але нині тільки рівненських близько чотирьох десятків ошуканих людей скооперувалися і на Пушкіна у поліцію підійшли.

За словами Наталії Морозюк, у поліцію вже надійшло близько 30 заяв від рівнян, які купували у «Флорії» путівки у Туреччину, Лісабон, Єгипет. Кожен з них втратив від 1200 до 16000 доларів. Перша заява була зареєстрована 14 червня, але поки до слідчих нікого з них не викликали. Ошукані туристи остерігаються, що справу й не розглядатимуть належним чином. Бо, за їхніми словами, чоловік власниці турагенства керує відділом кібербезпеки в СБУ. Також вони переживають, що Флора Шинкарьова може виїхати за кордон. Бо, мовляв, у Німеччині живе її батько і вона півроку тому там придбала нерухомість.

Нині турагентство «Флорія», каже Наталія Морозюк, не працює. Його приміщення опечатала поліція. Поспілкуватися з власницею турагентства журналісту Радіо Трек не вдалося. Вона не бере слухавку. Наталія Морозюк розповіла, що до вчорашнього дня Флора Шинкарьова перебувала у лікарні:

Флора лежала у неврологічному відділенні. Казала, що слухавку не бере, бо внаслідок стресу у неї зник голос. 

 

Вона пояснює, що вона - ні причому, що її підставили. Пообіцяла гроші повернути. Але як підставили, якщо гроші брала вона? На неї й туроператор подав у суд, один з перших туроператорів – TPG київський. Тому що 21 людину, які полетіли першими в Туреччину, через п'ять днів прийшов виселяти туроператор, бо готель був не оплачений. Люди звернулися до консула українського у Туреччині. І TPG оплатило їм зі своєї кишені готель. Флора туроператору гроші теж не переказала, хоча продавала путівки від нього.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень