Військовослужбовцям Рівненщини вручили ордери на житло. Кому саме - не повідомляють

Кажуть тільки, що серед отримувачів ордерів - вдова загиблого в АТО

Це Наталія Цісарук - дружина полковника, начальника розвідки управління ракетних військ та артилерії Юрія Цісарука, який у 41 рік 12 липня 2015 року підірвався на розтяжці під час виконання бойового завдання (обирав місце для коригувальника вогню) біля селища Новотошківське на Луганщині. 

Прізвищ решти десяти військовослужбовців, які з нагоди Дня захисника Вітчизни отримали з рук командувача військ оперативного командування «Захід» Ігоря Довганя ордери на квартири, в ОК "Захід" не назвали. 

Тим часом, військовослужбовці Рівненщини скаржаться, що отримати житло їм практично нереально. На нього доводиться чекати десятиліттями, збирати для цього безліч довідок, в тому числі таких, необхідність яких видається цілком безглуздою. В той же час військові керівники легко отримують квартири, в тому числі і по кілька у різних містах держави, де доводиться служити.    

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень