«Жодних переговорів про Україну без України», - військовий з Рівного

Сьогодні рівняни зустрічалися з військовослужбовцями, які пройшли війну на Сході України. З нагоди свят українського козацтва та захисника України до Рівненської обласної бібліотеки завітали військові різних добровольчих батальйонів та ЗСУ. Вони ділилися з присутніми реаліями збройного конфлікту, який триває вже 3 роки на Донбасі. Зокрема, Тарас Козлишин, військовий добровольчого батальйону ОУН, розповів, як на початку АТО покинув жінку з трьома дітьми, аби захищати свою країну. Каже, що наша держава стане вільною тоді, коли українці стануть господарями на власній землі:

Ми лише воліємо бути господарями на нашій, власній землі. Щоб нами ніхто, ні всякі Обами, ні всякі Путіни, Меркелі, ні Олланди не керували і не проводили переговори про Україну без України. Прикладом є Польща. З часів відновлення незалежності Польщі. Вони сказали як: жодних переговорів про Польщу без Польщі. Так само і ми мали би сказати з 1991 року: жодних переговорів про Україну без України. Ми живемо так, як самі це організовуємо. 

Зауважимо, що після розмови присутні подарували українським воїнам власноруч виготовлені листівки з привітаннями та побажаннями, які згодом відправляться у зону бойових дій на Схід нашої держави.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень