На Рівненщині потруїлися діти

На Рівненщині масове харчове отруєння - потруїлися діти. Цю інформацію нам підтвердив начальник управління безпечності харчових продуктів Держспоживслужби Олександр Костюк. За його словами, наразі проводиться слідство:

Наскільки я знаю, то розслідування зараз проводиться. Там спеціалісти виїхали, нашої Держпродспоживслужби, проводять розслідування. Так що, я вважаю, що до кінця дня вони будуть мати ті всі матеріали.

Варто зауважити, що 17 дітей захворіли на сальмонельоз у Мізоцькій школі інтернат І-ІІ ступенів, що у Здолбунівському районі. Наразі вони перебувають у Острозькій райлікарні.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень