Взимку на Рівненщині відбудуться вибори

ЦВК призначила вибори на 18 грудня 2016 року в 143 громадах (76-сільських, 46-селищних, 21- міських). Перші вибори в об’єднаних громадах відбудуться і на Рівненщині. Зокрема у Млинівській, Острожецькій, Деражненській ОТГ. Водночас ЦВК відмовила у проведені виборів 25 ОТГ, що формуються з рад різних районів (в т.ч. в Демидівській), а також у тих 3 ОТГ, де відбуваються проміжні вибори голів рад (в т.ч. Бокіймівській). 

У Млинівську громаду об’єднаються 12 навколишніх сільських та селищних рад – Млинівська, Берегівська, Владиславівська, Добрятинська, Довгошиївська, Кораблищенська, Малодорогостаївська, Перемилівська, Пугачівська, Пітушківська, Посниківська та Привітненська.

До Острожецької громади Млинівського району увійдуть 6 сільських рад – Острожецька, Малинська, Певжівська, Новосілківська, Радянська (П'яннє), Уїздівська.

Деражненська громада Костопільського району, об’єднала 3 сільські ради -  Деражненську, Дюксинську, Постійненську.

Нагадаємо, 11 грудня вибори також відбудуться у Боремельській громаді Демидівського району. 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень