Взимку на Рівненщині відбудуться вибори

ЦВК призначила вибори на 18 грудня 2016 року в 143 громадах (76-сільських, 46-селищних, 21- міських). Перші вибори в об’єднаних громадах відбудуться і на Рівненщині. Зокрема у Млинівській, Острожецькій, Деражненській ОТГ. Водночас ЦВК відмовила у проведені виборів 25 ОТГ, що формуються з рад різних районів (в т.ч. в Демидівській), а також у тих 3 ОТГ, де відбуваються проміжні вибори голів рад (в т.ч. Бокіймівській). 

У Млинівську громаду об’єднаються 12 навколишніх сільських та селищних рад – Млинівська, Берегівська, Владиславівська, Добрятинська, Довгошиївська, Кораблищенська, Малодорогостаївська, Перемилівська, Пугачівська, Пітушківська, Посниківська та Привітненська.

До Острожецької громади Млинівського району увійдуть 6 сільських рад – Острожецька, Малинська, Певжівська, Новосілківська, Радянська (П'яннє), Уїздівська.

Деражненська громада Костопільського району, об’єднала 3 сільські ради -  Деражненську, Дюксинську, Постійненську.

Нагадаємо, 11 грудня вибори також відбудуться у Боремельській громаді Демидівського району. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень