Взимку на Рівненщині відбудуться вибори

ЦВК призначила вибори на 18 грудня 2016 року в 143 громадах (76-сільських, 46-селищних, 21- міських). Перші вибори в об’єднаних громадах відбудуться і на Рівненщині. Зокрема у Млинівській, Острожецькій, Деражненській ОТГ. Водночас ЦВК відмовила у проведені виборів 25 ОТГ, що формуються з рад різних районів (в т.ч. в Демидівській), а також у тих 3 ОТГ, де відбуваються проміжні вибори голів рад (в т.ч. Бокіймівській). 

У Млинівську громаду об’єднаються 12 навколишніх сільських та селищних рад – Млинівська, Берегівська, Владиславівська, Добрятинська, Довгошиївська, Кораблищенська, Малодорогостаївська, Перемилівська, Пугачівська, Пітушківська, Посниківська та Привітненська.

До Острожецької громади Млинівського району увійдуть 6 сільських рад – Острожецька, Малинська, Певжівська, Новосілківська, Радянська (П'яннє), Уїздівська.

Деражненська громада Костопільського району, об’єднала 3 сільські ради -  Деражненську, Дюксинську, Постійненську.

Нагадаємо, 11 грудня вибори також відбудуться у Боремельській громаді Демидівського району. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень