Рівняни не хочуть візового режиму з Росією (ОПИТУВАННЯ)

Більшість респондентів висловили негативну думку стосовно введення віз Україна-Росія

Чи потрібно вводити візовий режим Україні з Росією? Таке питання сьогодні Радіо Трек поставило перехожим у Рівному. Незважаючи на збройний конфлікт на Сході України, рівняни проти введення візового режиму з країною агресором. Хтось каже, що ми братні народи, а хтось  -  що це вже нікому не допоможе.  Далі у прямій мові:

Нагадаємо, сьогодні у порядку денному Верховної Ради є питання щодо введення візового режиму України з Росією. Наразі відомо, що найбільша фракція у Парламенті, «БПП» та «Опозиційний Блок» проти запровадження візового режиму з РФ, адже він може ускладнити життя українських заробітчан, але глобальних проблем не вирішить.

Зауважимо, що наше опитування не є репрезентативним.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень